Rezultatīvu piespēli Zviedrijas izlases zaudējumā hokeja Eirotūres pirmā posma - Karjala kausa izcīņas – spēlē izdarīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Frederiks Vargs.

Zviedrijas izlase ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) piekāpās Čehijas valstsvienībai.

Vargs ar rezultatīvu piespēli izcēlās spēles 27.minūtē, palīdzot Andreasam Emtinam panākt rezultātu 1:2.

Vēl Zviedrijas izlases labā precīzi meta Junass Andersons. Savukārt uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Petrs Nedveds un Jabubs Petružaleks, bet reizi vārtus guvu Irži Novotnijs.

Vēl pēc otrās trešdaļas rezultāts šajā cīņā bija neizšķirts 2:2, bet Čehijas izlase noslēdzošajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru.

Kā ziņots, Karjala kausa atklāšanas mačā Krievijas izlase ar 2:1 pārspēja Somiju.

Nākamās spēles notiks sestdien, kad Zviedrija tiksies ar Krieviju, bet Somija sacentīsies Čehiju.