Pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta līderu cīņas starp Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA Aleksandrs Radulovs emociju izplūdumā ar kāju iespēra pa tiesnešu durvīm.

Jau vēstīts, ka spēles pirmā perioda 14.minūtē Radulovam piesprieda 10 minūšu disciplināro noraidījumu, par ko viņš bija ļoti neapmierināts. CSKA uzbrucējs sita ar nūju pa laukuma apmali, meta pudeli un aktīvi diskutēja ar arēnas darbinieci.

Pēc spēles, kurā Sanktpēterburgas SKA ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) pieveica Maskavas CSKA, maskaviešu līderis mēģināja iekļūt tiesnešu istabā. Kad viņam neatļāva tur ieiet, viņš emocionāli ar kāju iespēra pa durvīm.

Nav zināms, vai šim incidentam būs kādas sekas no KHL vadības puses.