Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA milzis Jevgeņijs Artjuhins otrdien kārtējā spēlē rupji piekāva Maskavas "Dinamo" aizsargu Janni Jalasvāru.

Mačā ar 2:1 uzvarēja SKA, bet incidents starp abiem hokejistiem notika pirmajā periodā. Jalasvāra pie apmales pielietoja spēka paņēmienu pret Artjuhinu, uz ko krievu hokeja milzis no muguras parāva pretinieku un brutāli ar dūrēm sāka viņu sist. Tiesneši SKA hokejistam iedeva divu minūšu noraidījumu un vēl lielo sodu – noraidījumu līdz mača beigām (5+20 minūtes).

KHL šo incidentu izskatīs un ,iespējams, Artjuhinam piemēros bargākas soda sankcijas.

Tikmēr "Dinamo" galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc spēles pavēstīja, ka pēc Artjuhina rupjā izgājiena somu hokejistam ir bojāts acs ābols.