Latvijas biatlonists Ingus Deksnis pasaules junioru čempionāta 15 kilometru individuālajā distancē ceturtdien izcīnīja piekto vietu.

15 kilometru jeb biatlona klasikas distanci Deksnis veica 41 minūtē un 27,4 sekundēs, četrās šaušanās nepieļaujot nevienu kļūdu. Viņš šajās sacensībās bija vienīgais sportists, kurš "ugunslīnijās" šāva ar 100% precizitāti.

Sacensību uzvarētājam Sindrem Petersenam no Novēģijas Deksnis zaudēja minūti un 10,2 sekundēs. Norvēģis pieļāva divas kļūdas šaušanās. Savukārt līdz goda pjedestālam latvietim pietrūka 15 sekundes.

Cits Latvijas sportists Vladislavs Ņedaivodins ar divām kļūdām šaušanās ierindojās 30. vietā, līderim zaudējot trīs minūtes un 36,3 sekundes.

Pasaules čempionāts junioriem risinās Slovākijas pilsētā Brezno.