Vācijas biatloniste Andrea Henkele svētdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa izcīņas septītā posma 12,5 kilometru masu starta sacensībās sievietēm.

Četrās šaušanās Henkele pieļāva tikai vienu kļūdu un finišā par 26,6 sekundēm apsteidza baltkrievieti Darju Domračovu, kura katrā šaušanā kļūdījās pa reizei.

Savukārt 0,6 sekundes aiz Domračovas finišēja slovēniete Teja Gregorina, kura noguldīja visus 20 mērķus.

Šajās sacensībās atpūtās Pasaules kausa kopvērtējuma līdere vāciete Magdalēna Noinere.

Kā ziņots, Latvijas sportistes šajā Pasaules kausa posmā nestartēja.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīciju ar 816 punktiem vēl vairāk nostiprinājās Noinere, bet no viņas tagad vairs tikai par 21 punktu atpaliek Domračova. Savukārt trešo pozīciju ar 681 punktu saglabāja šoreiz 11.vietā finišējusī norvēģiete Tūra Bergere.

Bergere kopvērtējumā tikai par diviem punktiem apsteidz pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēju Kaisu Mekereinenu, bet vēl par septiņiem punktiem mazāk ir krievietei Olgai Zaicevai. Mekereinena un Zaiceva šoreiz finišēja attiecīgi devītajā un 18.vietā.

Posms svētdien noslēgsies ar 15 kilometru iedzīšanas distanci vīriešiem, kurā arī Latvijas sportisti nepiedalīsies.

Pasaules kausā šosezon risināsies deviņi posmi.