Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta vasaras biatlonā sprinta sacensībās.

Desmit kilometrus garajā distancē uz rollerslēpēm Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu, finišā slovākam Dušanam Simočko zaudējot 4,5 sekundes. Savukārt otro vietu izcīnīja vēl viens slovāks Matejs Kažars.

Tikmēr Edgars Piksons ar trijām kļūdām šaušanās izcīnīja 14.vietu.

Savukārt 7,5 kilometru distancē sievietēm Gerda Krūmiņa ar vienu kļūdu šaušanās ieņēma 13.vietu, bet Madara Līduma palika dalītā 15.pozīcijā.

Čempionāts svētdien noslēgsies ar sprinta sacensībām.

Kā ziņots, junioru sacensībās meiteņu konkurencē sprintā sestdien 19.vietu izcīnīja Žanna Juškāne, bet puišiem Jānis Zvaigznītis un Rolands Puzulis finišēja attiecīgi 28. un 34.pozīcijā.

Savukārt ceturtdien 2x6+2x7,5 kilometrus garajās jaukto stafešu distancēs gan Latvijas junioru, gan pieaugušo komandas ieņēma priekšpēdējās vietas.