Svētdien Nīderlandes pilsētā Hērenvēnā noticis šīs sezonas ceturtais Pasaules Kausa posms klasiskajā ātrslidošanā, kur Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs 1500 metru distancē izcīnīja desmito vietu, portālu "Delfi" informē Latvijas ātrslidošanas federācija.

Uzvarētājam polim Janam Šimanskim Silovs zaudēja 1,92 sekundes . Otrajā vietā palika nīderlandietis Voters Olde Heuvels , bet trešajā - pasaules rekordists šajā distance, amerikānis Šeni Devis. Pēc četriem Pasaules kausu posmiem 1500 m distancē Haralds ar 53 punktiem pasaules rangu tabulā atrodas 15. vietā.

Svētdienas vakarā Silovs startēja vēl vienā distancē ar masu startu. Dalībniekiem bija jāveic 16 apļi, kopā tiek izspēlēti trīs starpfiniši un finišs. Pirmajā starpfinišā viņš finišēja trešais, par ko ieguva vienu punktu, savukārt finišā spurtā palika 6.vietā. Ar iegūtu 1 punktu Haralds Silovs izcīnija 8.vietu. Par sacensību uzvarētāju kļuva Nīderlandes sportists Jorits Bergsmā, otrais finišēja korejietis Sengs Hun Lī, bet trešajā vietā - itālis Fabio Frankolini.

Pēc šīm sacensībām Haralds ar 140 punktiem ieņem 6 vietu pasaules kausu reitingā distancē ar masu startu .