Čehijas hokejisti piektdien ar pārliecinošu uzvaru sāka līdzdalību olimpiskajā turnīrā, pirmajā spēlē C grupā ar 8:2 (3:0, 3:1, 2:1) pārspējot Vācijas izlasi.
Pašreizējiem olimpiskajiem čempioniem čehiem divus vārtus guva seškārtējais NHL Zvaigžņu spēles dalībnieks Jaromīrs Jāgrs, kura rēķinā bija arī divas rezultatīvas piespēles.

Jāgrs rezultātu atklāja 4. minūtē, bet līdz pirmajam pārtraukumam Petrs Sikora un Milans Hejduks panāca 3:0. Otrajā periodā uz Martina Havlata gūtajiem ceturtajiem vārtiem vācieši beidzot spēja atbildēt ar Leonarda Sokio precīzu plaukstas metienu, kuru nebija pa spēkam tvert čehu vārtsargam Dominikam Hašekam, kas NHL spēlē Detroitas "Red Wings". Vēl līdz pēdējam pārtraukumam Roberts Langs un Jāgrs nodrošināja čehiem stabilu 6:1 pārsvaru.

Lai gan vācieši pēc Stefana Ustorfa gūtajiem vārtiem vēl pietuvojās līdz 2:6, Čehijas izlase pēdējās septiņās minūtēs atbildēja ar Patrika Eliāša un Roberta Reihela gūtajiem vārtiem.

Pēc grupu turnīru izspēles kļūs zināmi ceturtdaļfinālu pāru sadalījums nākamajam turnīra posmam.

Spēles protokols

Čehija - Vācija 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)

Vārtus guva: Jāgrs (03:52, Ručinskis, Langs, vair.), Sikora (13:35, Eliašs, Dopita), Hejduks (16:18, Havlats, Kaberle, vair.), Havlats, (27:42), Langs (33:44, Ručinskis, Jāgrs, vair.), Jāgrs (38:32, Langs), Eliašs (53:05, Dopita), Reihels (58:42, Reihels, Ručinskis, vair.) - Sokio (28:49, Šturms), Urstorfs (47:46, Hehts)

Metieni pa vārtiem: 38:20

Soda minūtes: 6' - 10'