Latvijas jaunā kalnu slēpotāja Agnese Āboltiņa pirmdien izcīnīja 40.vietu Norvēģijā notiekošā pasaules junioru čempionāta slaloma sacensībās.

Pirmajā braucienā Soču olimpisko spēļu dalībniece sasniedza 50. labāko rezultātu, bet otrajā spēja pacelties par desmit pozīcijām, summā par 9,75 sekundēm atpaliekot no uzvaru guvušās amerikānietes Polas Molcenas.

Tikmēr puišu sacensībās no latviešiem finišu abos braucienos sasniedza Elvis Opmanis, kurš ierindojās 50.vietā starp 52 distanci noslēgušajiem sportistiem. Šis rezultāts Opmanim deva 145,87 FIS kategorijas punktus.

No pārējiem Latvijas sportistiem Miks Zvejnieks nefinišēja jau pirmajā braucienā, bet Dāvis Zvejnieks nesasniedza finišu otrajā nobraucienā.

Kā zināms, svētdien M.Zvejnieks savā 20. dzimšanas dienā guva 51.vietu milzu slaloma sacensībās, bet dienu iepriekš Āboltiņa šajā pat disciplīnā ierindojās 57.pozīcijā.

Pasaules junioru čempionāts ilgs līdz piektdienai.