Tautas slēpojumā "Alūksne" sestdien savā dzimtajā pilsētā pārliecinoši uzvarēja Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs.

Alūksnes novada ziemas sporta centrā "Mežinieki" pilnībā dabīgā sniega trasē notikušajās sacensībās otro vietu izcīnīja vēl viens alūksnietis un pērnā gada slēpojuma uzvarētājs Oskars Muižnieks, kurš visu 20 kilometrus garo distanci pavadīja soli solī ar pieredzējušo biatlonistu Ilmāru Brici un noslēgumā spēja viņu apsteigt.

Dāmu konkurencē 20 kilometru slēpojumā labākā bija Inese Zvirgzdiņa. Vēl desmit kilometru distancē vīru konkurencē uzvarēja alūksnietis Mairis Arājs, bet dāmu konkurencē - Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka. Savukārt piecu kilometru distancē ātrākie bija Renārs Birkentāls un Inese Golubeva.

Tautas slēpojumā kopumā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieku dažādās distancēs vairākās vecuma grupās.

Jau nākamajā nedēļā Rastorgujevs uzsāks dalību Norvēģijā gaidāmajā pasaules čempionātā.