Uzvaru pasaules čempionāta 10 kilometru iedzīšanas sacensībās svētdien izcīnīja Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena.

Mekereinena visās četrās šaušanās bija nekļūdīga un finišā par 21,6 sekundēm apsteidza sprinta sacensību uzvarētāju vācieti Magdalēnu Noineri, kas pieļāva divas kļūdas.

Tikmēr trešo vietu izcīnīja zviedriete Helēna Ēkholma, kura nekļūdījās ne reizi un finišā uzvarētājai zaudēja minūti un 43,6 sekundes.

Kā ziņots, sestdienas sprinta sacensībās Latvijas vadošā biatloniste Madara Līduma ierindojās tikai 73.vietā, Žanna Juškāne ieņēma 78.pozīciju, bet Anete Brice finišēja priekšpēdējā, 101.vietā.

Iedzīšanas sacensībām kvalificējās 60 ātrākās sportistes.