2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra pusfinālā trešdien pārliecinoši iekļuva ASV valstsvienība, kas ceturtdaļfinālā ar rezultātu 5:2 (3:1 1:0, 1:1) uzvarēja Čehijas valstsvienību.

ASV vadībā izvirzījās jau otrajā minūtē, kad Džeims van Rīmsdaiks guva vārtus. Alešs Hemskis trīs minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja, bet tad amerikāņi guva četrus bezatlides vārtus. Precīzi meta Dastins Brauns, Deivids Beikss, Zaks Parisē un Fils Kesels. Mača izskaņā Čehijai Hemskis guva otros vārtus.

Līdz ar to zināmi visi olimpisko spēļu pusfināla dalībnieki. ASV pusfinālā spēkosies ar Kanādu, bet otrā pārī spēkosies Zviedrija un Somiju.