Edgars Masaļskis sargās Latvijas hokeja izlases vārtus otrdienas spēlē pret Šveici par iekļūšanu Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā, informē Latvijas Hokeja federācija.

Spēlei nav pieteikti Armands Bērziņš, Juris Štāls un Ervīns Muštukovs.

Mača sākums plkst.19:00 pēc Latvijas laika. Šīs spēles uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā, kur pretī stāsies Kanādas valstsvienība.

Jau ziņots, ka pēc priekšsacīkšu noslēguma kļuva zināms, ka kvalifikācijas kārtā Latvijai būs atkal jātiekas ar pasaules vicečempioni Šveici. Abas vienības jau tikās savā starpā C grupā, un šajā mačā Latvija zaudēja dramatiskā cīņā ar 0:1, ripu ielaižot tikai 7,9 sekundes pirms pamatlaika beigām.