Viena no Soču olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra favorītēm, pasaules čempione Zviedrijas izlase savā pirmajā spēlē C grupā trešdien droši ar 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) pieveica Čehijas valstsvienību.

Pirmā perioda vidū trīs minūšu laikā Ēriks Karlsons un Patriks Berglunds panāca 2:0 zviedru labā, bet otrā perioda sākumā Henrīks Zeterbergs un Karlsons vairākumā palielināja skandināvu pārsvaru līdz 4:0. Otrā perioda vidū čehi divu minūšu laikā guva divus vārtus (precīzi bija Mareks Židlickis un leģendārais Jaromīrs Jāgrs), tomēr turpinājumā nespēja saasināt cīņu par uzvaru.

Atgādinām, ka abas šīs komandas spēlē C grupā, kurā ir arī Latvija un Šveice. Kā zināms, Latvijas izlase trešdien piedzīvoja sāpīgu zaudējumu, pēdējās sekundēs ielaižot vārtus un piekāpjoties šveiciešiem ar 0:1.