Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš piektdien Soču olimpisko spēļu sacensībās 15 kilometru distancē klasiskajā stilā ierindojās 73.vietā, kamēr šveicietis Dario Kolonja šajā Olimpiādē izcīnīja otro zelta godalgu.

15 kilometru distanci Liepiņš veica 45 minūtēs un 36,2 sekundēs, uzvarētājam zaudējot septiņas minūtes un 6,5 sekundes.

Tikmēr otrs Latvijas distanču slēpotājs Jānis Paipals sacensības nepabeidza. Viņš pēc desmit kilometru atzīmes izstājās. Tajā brīdī Paipals bija 86.vietā.

Kolonja izcīnīja otro zelta medaļu Soču olimpiskajās spēlēs. Iepriekš viņš triumfēja skiatlona sacensībās.

Otrajā un trešajā vietā ierindojās Zviedrijas sportisti. Sudraba medaļa Johanam Olsonam (+28,5), bet bronza – Danielam Ričardsonam (+38,8).