Par 2014.gada Soču olimpisko spēļu čempioni 10 kilometru iedzīšanā otrdien kļuva Baltkrievijas sportiste Darja Domračova.

Domračova distancē devās ar devīto starta numuru, nepilnas 32 sekundes aiz Anastasijas Kuzminas. Ātrā slēpošana un precīzā šaušana palīdzēja pēc otrās "ugunslīnijas" izvirzīties līderpozīcijā. To izdevās nosargāt līdz finišam. Distanci viņa veica 29:30,7 sekundēs, šaujot ar vienu kļūdu. Tā Baltkrievijai ir pirmā zelta medaļa šajās olimpiskajās spēlēs.

Arī pašai Domračovai šī ir pirmā zelta godalga, bet pirms četriem gadiem Vankūverā viņa izcīnīja bronzu 20 kilometru individuālajā startā.

Sudraba medaļu izcīnīja norvēģiete Tūra Bergere, uzvarētājai zaudējot 37,6 sekundes. Savukārt trešajā vietā ierindojās slovēniete Teja Gregorina (+42,0). Trīs vadošās sportistes šaušanās pieļāva vienu kļūdu. Tikmēr uzvarētāja sprinta distancē Anastasija Kuzmina palika sestajā vietā (+58,4).