Slēpotāja Justīna Kovaļčika, startējot ar lauztu pēdu, ceturtdien uzvarēja 10 kilometru distancē, dubultojot Polijas izcīnīto zelta medaļu skaitu Soču olimpiskajās spēlēs.

Startējot 43., Kovaļčika vadībā izvirzījās jau ar pirmo trases nogriezni, un finišā viņas pārsvars pār tuvāko sekotāju, zviedrieti Šarloti Kallu, bija 18,4 sekundes.

Bronzas medaļu ieguva norvēģiete Terēza Johauga, kura par divām sekundēm pārspēja somieti Aino-Kajsu Sārainenu.

Latvijas slēpotāja Inga Dauškāne 75 startējušo slēpotāju konkurencē ieņēma 65.vietu. Labākā no Baltijas valstu sportistēm bija igauniete Trīna Ojaste, kura ierindojās 45. pozīcijā. Lietuviete Ingrīda Ardiauškaite ieņēma 67.pozīciju.

Pirmajās slēpošanas sacensībās Soču olimpiādē, skiatlonā, Kovaļčika ierindojās sestajā vietā, bet sprintā viņa nestartēja.

Kā zināms, pirmo olimpisko zelta medaļu Soču Olimpiādē Polija ieguva tramplīnlēkšanā no normālā tramplīna, kurā uzvarēja Kamils Stohs.