SOK segs visas krievu sportistu izmaksas Phjončhanā

SOK segs visas krievu sportistu izmaksas Phjončhanā
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) pilnībā uzņemsies Krievijas sportistu izdevumus saistībā ar viņu startēšanu 2018. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, trešdien paziņoja SOK prezidents Tomass Bahs.

Kā zināms, SOK ir diskvalificējusi Krievijas Olimpisko komiteju par valstī realizēto plašo dopinga programmu. Tomēr "tīrie" krievu sportisti, kuri atbildīs SOK izstrādātajiem kritērijiem un kurus SOK aicinās startēt, drīkstēs braukt uz Phjončhanu, ja vien paši vēlēsies. Šajā gadījumā SOK uzņemsies šo sportistu izdevumus – gan ceļošanas, gan uzturēšanās.

"Ja jau SOK uzaicina sportistus, tad mēs arī uzņemamies segt šo personu izdevumus – braukšanu, dzīvošanu, ēdināšanu. Mūsu lēmums apliecina, ka šie (uzaicinātie sportisti) ne ar ko neatšķirsies no citiem, kuri piedalīsies sacensībās. Uz olimpiādi viņi brauks bez maksas, dzīvos sacensību vietā un tiks nodrošināti ar ēdienu bez maksas," sola Bahs.

2018. gada ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā sāksies 9. februārī un ilgs līdz 25. februārim.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Tuvākie Latvijas izlases starti
19. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, divnieki. Trešais un ceturtais brauciens
20. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, 500 m kvalifikācija; Sievietes, 1000 m kvalifikācija; Sievietes, 3000 m stafetes fināls
Tuvākās medaļu izcīņas
19. Februāris (pēc Latvijas laika)
Sievietes, komandu iedzīšana, kvalifikācija; Vīrieši, 500 m fināls
Vīrieši, divnieki. Trešais un ceturtais brauciens
Vīrieši, komandu sacensības, lielais tramplīns. Fināls