Foto: Dizains ar pievienoto vērtību šogad pirmajā 'Diz.aina tirgū'

Foto: Dizains ar pievienoto vērtību šogad pirmajā 'Diz.aina tirgū'
Foto: DELFI

Sestdien, 11. martā pasākumu telpās ''Fabrika'' notika pirmais 2017. gada ''Diz.aina tirgus'', kurā piedalījās vairāk nekā 70 dizaineru no Baltijas valstīm, piedāvājot unikālas, kvalitatīvas lietas svētkiem un ikdienai.

Unikālo pērļu medīšanas tirdziņš kļuvis jau par pavasara sagaidīšanas tradīciju, kas veiksmīgi aizsākta arī šogad, iepazīstinot apmeklētājus ar jauniem un varbūt līdz šim neatklātiem dizaina darinājumiem. Šis bija pirmais, bet noteikti ne pēdējais tirgus, kurā atklāt visdažādākos darinājumus no vietējiem un tuvo kaimiņu zemēm.

"Pavasaris ir lielisks laiks dizainam, jo pēc ilgā ziemas miega un drēgnuma ikviens, arī dizaineri, vēlas piedāvāt jaunus produktus, krāsas un vieglumu," stāsta ''Diz.aina tirgus'' rīkotāja Elīna Stelcere. "Priecājamies, ka nu jau ar katru tirdziņu varam piedāvāt arvien lielāku sortimentu no Lietuvas un Igaunijas, kas nedaudz atšķiras no Latvijas dizaina, tādā veidā piedāvājot apmeklētājam unikālāku sortimentu".

Pirmajā tirdziņā apmeklētāji tika iepazīstināti ar visdažādākajām dizaina pērlēm, sākot no apģērba, beidzot ar traukiem un dažādiem interjera aksesuāriem. Kas attiecas uz mājlietām, tirgū varēja iepazīties ar interesantiem ģeometrisku formu kompozīcijām, kurās sastādīti sukulenti, nepamanīti nav palikuši izgaismotie koka burti, interesantu formu stikla priekšmeti, trauki, turklāt gan māla, gan stikla un citu materiālu darināti. Starp maziem dizaina priekšmetiem varēja iepazīt arī dizaina galdus mājai.

Nebēdā, ja nav pagūts apmeklēt šo tirdziņu, jo līdzīgi sekos arī turpmākajos mēnešos, līdz pat maijam. Sekot līdzi informācijai par ''Diz.aina tirgus'' var šeit.

Foto no tirgus:

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka