Smalkie tamborējumi no pūra lādes – kā tos likt lietā mūsdienīgā interjerā

Smalkie tamborējumi no pūra lādes – kā tos likt lietā mūsdienīgā interjerā
Foto: Shutterstock

Katram noteikti mājās kādā atvilktnē vai plauktiņā stāv rūpīgi salocītas tamborētās galda salvetes vai lielāki galdauti. Ja tās glabā ar domu izmantot vien īpašās svētku reizēs vai taupīt kā vērtīgu mantojumu, nemaz neliekot galdā, ''Tava Māja'' pierādīs pretējo – glītās sedziņas pelnījušas atrādīties ik dienu!

Baltas, krāsainas, ar izšuvumiem vai bez tiem – jebkuri tamborējumi ir pārāk grezni, lai mazgātu kopā ar dvieļiem vai apģērbu, tāpēc noteikumus, kas jāievēro glīto drānu mazgāšanā lūko šeit. Kad tas izdarīts, tver iedvesmu no šiem piemēriem, kā tamborējumus neglabāt, bet celt godā.

Kādu lielāku galdautu, kas jau savu uzmanību apliecinājis galda klājumā, var izmantot arī šādi, iekarinot virs gultas. Noskaņa guļamistabā viennozīmīgi būs sapņaināka un romantiskāka.

Iespējams, tamborējums pēc izmēra ir visai piemērots, lai ar to izrotātu apnikušo lampas abažūru.

Lūk, vēl viens piemērs ar tamborējumu izmantojumu gaismekļu dekorēšanā. Šādi papildināts kupols, spuldzītei degot, izstaro interesantus musturus uz sienām un griestiem.

Ja zini, ka uz galda kā vienmēr aizmirsīsi izlikt cakainos deķīšus, izveido tos par spilvendrānām. Tādējādi smalkie tamborējumi būs redzami katru dienu, ne tikai svētkos.

Krāsainus tamborējumus var izmantot arī par pamatu dekoratīvas virtenes izveidē. Bērnistabā kas tāds pat ļoti iederēsies!

Lūk, drosmīgs piemērs, kurā tamborējums izpaudies krēsla noformējumā.

Ņemot talkā skaistu rāmi un sagatavojot fonu, uz kura izcelties tamborējumiem, var izveidot skaistu sienas dekoru, godinot vecmāmiņas darinājumus.

Bet, ja piešūsi tamborētās galda salvetes vai miniatūros galdautus pie segas, iegūsi noformējumu, kādu neatradīsi nevienam citam.

Var arī vienkārši dekoratīvos elementus piestiprināt pie sienas, uz kura fona tie izceltos. Oriģināls sienas noformējums garantēts!

Bet īpaši dekoratīvus tamborējumus var pat piestiprināt durvju ailē, panākot radošu noformējumu.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka