Krāsainās līmlapiņas: radoši pielietojumi ikdienas atvieglošanai

Krāsainās līmlapiņas: radoši pielietojumi ikdienas atvieglošanai
Foto: Shutterstock

Daudzi zina, cik liela nozīme ir mazai lapiņai, kas vienmēr ir pie rokas un uz kuras pierakstīt to, kas varētu aši izkrist no galvas. Izrādās, ka līmlapiņas nav domātas tikai piezīmēm uz ofisa galda vai ziņojumiem pie ledusskapja. Piedāvājam iepazīties ar "Reader's digest" praktiskajiem ieteikumiem, kā mazās lapeles pielietot gan remontdarbu laikā, gan uzkopšanā un arī mājvietas uzfrišināšanā.

Lai mājvietā veiktu kādu nelielu remontu, ne vienmēr jāsauc talkā speciālisti. Ja rokās ņemts un lietā likts elektriskais urbis, jārēķinās, ka putekļi var iet pa gaisu. Šīs problēmas risināšanā ņem palīgā līmlapiņu – vienkārši uzlīmē to uz sienas ar lipīgo pusi uz leju. Vietai, kurā to vajadzētu piestiprināt, jābūt zem plānotā urbšanas punkta. Izveidosies neliela kabatiņa, kurā krist putekļiem, tādējādi palīdzot tev uzkopšanā, kas seko pēc tam. Video pamācību, kā to izdarīt, palūko šeit.

Cilvēks ir tā iekārtots, ka tīk ik pa laikam panašķoties vienalga, kur atrastos – reizēm arī pie sava darba galda. Nokritušās drupačas parasti savācam un izmetam ārā, taču, kas notiek ar tām, kuras nemanot iekritušas, piemēram, klaviatūrā? Līmlapiņu pielietošana šeit ir lielisks variants – to universālais dizains palīdzēs tikt klāt netīrumiem, kas sakrājušies starp klaviatūras taustiņiem. Pamēģini arī tu!

Nereti dzīvē rodas situācijas, ka kāds lūdz, piemēram, izraut melno vadu, bet pārpratumi rodas brīdī, kad visi vadi ir vienādi melni. Ja aplīmēsi vadus ar līmlapiņām vismaz posmu sākuma un beigu galos, šī problēma tiks atrisināta viens un divi. Vēl neveiklās situācijas iespējams novērst, uzreiz pierakstot, kuras konkrētās elektroierīces vads tas ir.

Līmlapiņu izmantošana interjerā ļauj izpausties radošajam garam! No tām tu vari izveidot kādus sienas zīmējumus, piemēram, ziedus. Ja gribi uzstādīt latiņu vēl augstāk, vari izmantot iespēju izgatavot arī sarežģītākus elementus – abstraktus priekšmetus vai portretus. Atceries, ka lapiņas vari sagriezt arī tādos izmēros, kā vēlies. Paturpinot tēmu par dekorēšanu, līmlapiņu kvadrātveida forma ir atbilstoša arī origmi figūriņu izveidei. No tiem arī kāda skaista rota var sanākt!

Šīs mazās lapiņas iespējams iegādāties visās varavīksnes krāsās. To izmantošana ikdienas dzīvē var palīdzēt strukturēt darāmos darbus – mājas uzkopšanas pienākumus pierakstīt vienas krāsas lapiņās, bet profesionālos darbus citas krāsas. Tāpat toņu daudzveidību iespējams izmantot arī darbu dalīšanā, piemēram, katram mājas iemītniekam iedalīt citas krāsas līmlapiņu, kurā ierakstīt izdarāmos darbus.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka