Video meistarklase, kā dekorēt vienkāršus foto rāmīšus

Video meistarklase, kā dekorēt vienkāršus foto rāmīšus
Foto: Shutterstock

Fotogrāfijās mēs glabājam savas vissiltākās atmiņas, kuras ik pa laikam pārcilāt un par kurām padomāt. Lai bildes nepazustu un varētu priecēt dienu no dienas, tās parasti ieliekam albumā vai foto rāmī, kurš kalpo kā elegants interjera elements. Apskati video, kā iespējams skaisti dekorēt vienkāršu bilžu rāmīšus, neiztērējot daudz līdzekļu.

Lai varētu dažādus materiālus pielīmēt pie rāmja, tev vajadzētu atrast mantu skapī vai aizņemties no kaimiņa karsto līmi. Skaisti izskatās ziedu dekors rāmīša stūros. Šajā gadījumā vajadzētu iegādāties mākslīgās puķes vai izveidot pašam papīra ziedus, kurus lipināt klāt. Mākslīgos ziedus atdali no zariņa un vari sākt līmēšanu, taču atceries ziedu krāsu pieskaņot istabas interjeram. Ir ieteicams ar ziediem neaplīmēt visu rāmi, jo tas varētu izskatīties pārāk masīvi un pārspīlēti.

Beidzot ir atrasts pielietojums arī krāsainajām pogām, kuras dienu no dienas stāv atvilktnē. Ar tām vari rīkoties līdzīgi kā ar ziediem – paņem vienāda stila podziņas dažādos izmēros un izkārto rāmīša stūrī. Oriģināli un gaumīgi!

Vienkāršu bilžu rāmi vari dekorēt arī ar stikla akmentiņiem. Šajā variantā gan būtu vēlams ar tiem apklāt visu rāmi, jo tie nav ļoti uzkrītoši, taču vairumā veido izteiksmīgu kopskatu. Perfektā gadījumā būtu vēlams, lai akmentiņi ir kādā nokrāsā – tie varēs skaisti spēlēties ar saules un gaismas stariem.

Ja skapī guļ kāds vecs krekls vai par mazu palikuši svārki, vari ar tiem dekorēt bilžu rāmīšus. Ar šķērēm nogriez atbilstoša platuma strēmeli un ar karstās līmes palīdzību piestiprini klāt. Atceries iegriezt stūrīšus, lai tie precīzi iegultos un izskatītos akurāti.

Veikalos iespējams iegādāties krāsainos skočus. Arī tos vari izmantot rāmīšu dekorēšanā, taču būtu vēlams izmantot vairākus dizainus, lai varētu tos līmēt vienu otram blakus. Vari arī ap rāmīša malām apvilkt diegu – dažādas krāsas padarīs to acīm ļoti tīkamu.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka