Nejaukais pelējums – dažādas problēmsituācijas un to novēršanas metodes

Nejaukais pelējums – dažādas problēmsituācijas un to novēršanas metodes
Foto: Shutterstock

Pelējums ir ļoti negaidīta parādība katra mājās. Vai nu tas parādījies vannasistabā, piemēram, dušas kabīnē vai starp flīžu šuvēm, jebkurā gadījumā saskarsme ar to ir ļoti negribēta. Taču katrai problēmai ir savs risinājums, tāpēc ''Tava Māja'' apkopojumā atradīsi padomus dažādām situācijām.

Visupirms, protams, būtu svarīgi saprast, kāpēc pelējums radies. Tas, ka novērsīsi sekas, būs tikai īslaicīgs ieguvums un, visticamāk, agri vai vēlu tas radīsies atkārtoti. Vairāk par to, kādēļ pelējums mēdz parādīties un kādi varētu būt iemesli, lasi šajā rakstā.

Savukārt jau sagatavotie padomraksti palīdzēs tikt galā ar esošo situāciju. Tā piemēram, lai nebūtu gluži jāmaina dušas aizkari, pārņem pamācību, kā tos izmazgāt. Tāpat arī ledusskapī un trauku mašīnā laika gaitā var rasties pelējuma smaka, ko neizdabūt ar dažu minūšu pavēdināšanu. Te vajadzīgas nopietnākas pieejas, un vairāk par tām var lasīt padomrakstos.

''Tava Māja'' vērš uzmanību arī uz speciālistu izteiktiem viedokļiem, kur pelējuma cēloņi aprakstīti mājas būvniecībā. Būtiski ieklausīties ekobūvnieku teiktajā, lai nevienam nevajadzētu kaut reizi saskarties ar to, ka pelējums parādās uz sienām, logiem vai mēbelēs.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka