Iemīļota vieta tūristu bildēm: apbrīnojamas māju durvis apkārt zemeslodei

Iemīļota vieta tūristu bildēm: apbrīnojamas māju durvis apkārt zemeslodei
Foto: instagram.com/100doors.escape/alicethilman/100doors.escape

Ir vairākas pazīmes, pēc kurām var noteikt "tipiskus tūristus" (kas nebūt nav slikti!), un viena no tām ir dažādu ēku un māju durvju fotografēšana. Šāda veida bilžu iemūžināšana pēdējā laikā kļuvusi īpaši populāra, jo tieši durvju apdare un sīkumi spēj pastāstīt vairāk par mākslu un dzīvi konkrētajā valstī, pilsētā vai reģionā. Laiks doties virtuālā tūrē!

Lai vestu tevi šajā ceļojumā, apkopojām vietnē "Instagram" publicētās bildes dažādās pasaules malās. Iespējams, kādas no tām atpazīsi arī tu vai atradīsi sava nākamā ceļojuma galamērķa pieturas punktu.

Tāpat kā jebkuram cilvēkam, arī jebkurām mājas durvīm ir savs stāsts. Esi sveicināts Lielbritānijā, Londonā!

A post shared by #100doors (@100doors.escape) on Nov 9, 2017 at 11:45am PST

Kur Francija, tur romantika! Savdabīga ir te tikai durvju krāsa un iespēja nolikt ārpusē somiņu uz pakaramā, bet arī paslēpšanās variants zem lapām.

A post shared by Tessa Clark (@_tessaclark) on Nov 27, 2017 at 6:32pm PST

Šīs senlaicīgās durvis ir "noķertas" kadrā kādā no Čehijas galvaspilsētas Prāgas ielām. Fotoattēls saņēmis arī ievērojamas citu lietotāju simpātijas, iegūstot "man patīk" 1382 reizes.

A post shared by @kir_photography (@olddoors) on Nov 26, 2017 at 11:06pm PST

Esam aizceļojuši uz Krieviju, Maskavu – šajā kadrā jāpievērš uzmanība sīkumiem, detaļām un arī krāsu salikumam, kas ir patiesi acīm tīkams.

Pārsteidzoša arhitektūra paveras šajā fotogrāfijā, kura uzņemta Japānā. Ja neesi nekad bijis šajā zemē, vari izsvērt, vai tavas domas un idejas, kā tur varētu izskatīties, "sakrīt" ar realitāti.

Viss vienkāršais ir ģeniāls – Bratislava, Slovākija.

It kā šķiet, ka šīs ir vienkāršas un vecas metāla durvis, taču kaut kas tajās ir ārkārtīgi vilinošs, ka tūristu rokas pašas stiepjas pēc fotokameras. Attēls uzņemts Romā, Itālijā.

Seula, Dienvidkoreja – skatoties uz šīm durvīm, rodas sajūta, ka aiz tām slēpjas pavisam cita pasaule.

A post shared by Dan Deacon (@daniel_deacon) on Nov 26, 2017 at 8:31pm PST

Lielās pilsētas otrpus okeānam pārsteidz daudzus ceļotājus, jo masīvās ēkas un dzīves ritms tur ir daudz citādāks kā Eiropā. Šī bilde dod pavisam nelielu, bet tomēr ieskatu skaistajā Toronto pilsētā, Kanādā.

A post shared by Glen Synowicki (@glens.lenz) on Nov 26, 2017 at 3:43pm PST

Zili baltās durvis – esi sveicināts Grieķijā!

Skats uz šo māju ir tik omulīgs, ka gribētos soļot iekšā jau tagad - mūsu virtuālais ceļojums šobrīd noslēdzies Indijā.

A post shared by #100doors (@100doors.escape) on Sep 30, 2017 at 11:54am PDT

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl