Aicina doties izbraucienā ar velosipēdu apkārt Lubāna ezeram

Aicina doties izbraucienā ar velosipēdu apkārt Lubāna ezeram
Foto: Publicitātes foto

Sestdienā, 19. augustā, tiek organizēts velobrauciens apkārt Latvijas lielākajam ezeram – Lubānam. Brauciena laikā būs iespēja aplūkot ezeru, apkārtnes mežus, zivju dīķus, iepazīties ar apkārtnē dzīvojošajiem putniem, uzkāpt putnu vērošanas tornī, kā arī klausīties apkārtnes stāstos. Pulcēšanās paredzēta pulksten 9.30 pie Lubāna mitrāja informācijas centra (X: 677420, Y: 6300733; Lat: 56.8165477, Lon: 26.9068168). Velobrauciena starts pulksten 10.

Velobraucienā aicināts ikviens, īpaši ģimenes ar bērniem, tomēr jāpatur prātā, ka maršruta garums ir 60 kilometri.

Braukšanas temps gan būšot mierīgs un nesteidzīgs, tomēr dalībnieki aicināti izvērtēt savus spēkus, enerģiju un izturību, vēlama ir velo pieredze un iekšējā gatavība doties un iepazīt Lubāna ezera apkārtni, stāsta Ilze Sauša, Lubāna mitrāja informācijas centra pārstāve.

Ceļš vedīs pa ezera dambi, kur vietām ir zemes ceļš, daļa posma ved pa grantētu ceļu, astoņi kilometri pa asfaltu, kā arī meža ceļiem. Brauciena laikā tikšot atrasta arī piemērota vieta pusdienu pauzei, tāpēc organizatori aicina ņemt līdzi pusdienu maizītes un citus našķus. Īpaši jāpadomā par ūdens rezervēm un par piemērotu apģērbu kā siltam un saulainam laikam, tā arī lietum.

Pēc brauciena visi dalībnieki laipni aicināti uzkavēties Lubāna mitrāja informācijas centra telpās, kur pēc garā ceļa varēs baudīt kūpinātas zivis.

Velobrauciena dalības maksa 5 eiro, kas tiks ieguldīti vakara programmā – kūpinātajās zivtiņās.

Ja kādam nav savs velosipēds, bet ir vēlme doties braucienā, uz šo pasākumu ir pieejami astoņi velosipēdi, kurus var iznomāt. Nomas maksa – 4 eiro par velosipēdu.

Velobraucienam nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās, var zvanīt pa tālruni 29234956 (Ilze, Līga) vai rakstīt e-pastu uz lubanamitrajs@gmail.com. Dalībnieku skaits ierobežots.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl