Aicina uz ekspedīciju 'Līgatnes alu mistērijas'

Aicina uz ekspedīciju 'Līgatnes alu mistērijas'
Foto: Simona Čeičiniece

Sestdien, 9.decembrī, Līgatnē notiks vēl nebijis pasākums "Līgatnes alu mistērijas". Līgatnes alas audio-digitāli atdzīvosies, stāstot par savu 200 gadus garo mūža pieredzi, pastāstīja Ieva Šulca, Līgatnes tūrisma informācijas centra vadītāja.

Gardās zaptes ala stāstīs par produktiem, kādi tika uzglabāti tajā. Tā būs iekārtota kā īsts pagrabs ar iespēju degustēt gardās zaptes un kompotus.

"Sikspārņu guļamrajons" alā jūs sagaidīs sikspārnis Jussi un ēnu spēles. Būs apskatāma daudzveidīgo sikspārņu sugu ekspozīcija.

Papīra ala runās par papīra veidiem un inventāru, kuru savulaik tur glabājusi Līgatnes papīrfabrika.
Ekspedīcijas noslēgumā pulksten 17.30 klints "Lustūža" alā paredzētas video projekcijas un elektroniskā mūzika kosmosa skaņās 'Pagrabu balle' (Dj Ieva Vītoliņa).

Pasākuma ietvaros būs atvērta Līgatnes vīnu darītavas ala-restorāns ar karstvīnu un karsto dzērienu. Būs iespēja iegādāties arī zupu un īpaši romantiskā gaisotnē to baudīt 25 metrus garajā alā – pasēdnīcā.

Aicina uz ekspedīciju 'Līgatnes alu mistērijas'
Foto: Publicitātes foto


Līgatnes kultūras namā darbosies Ziemassvētku tirdziņš.

Vairāk par notikumu: www.visitligatne.lv

Par Līgatnes iespaidīgajām alām lasiet arī šeit.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl