Lustēšanās Teikā – tiks aizvadīti apkaimes svētki

Lustēšanās Teikā – tiks aizvadīti apkaimes svētki
Foto: Teikas apkaimes biedrība

Arī Teika nolēmusi svinēt! 12. augustā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti uz pasākumiem bagātu pasākumu "Teikojot". Šie svētki notiks pirmo reizi un centīsies ielīksmot ikkatru apmeklētāju.

12. augustā, Rīgas Teikas vidusskolas teritorijā (stadiona pusē) pulksten 11.00 tiks atklāti svētki, kuros līdz pulksten 15.00 būs iespēja iesaistīties dažādās radošās darbnīcās: tiks darināti kroņi un mauči, atjaunotas sagurušās lietas (apģērbs) tās apdrukājot vai dekorējot, rotaļu darbnīcas bērniem, Teikas vēstures darbnīca, u.c.

Pasākumu vadīs Teicinieks, aktieris Imants Vekmanis. Būs dažādas spēles, atrakcijas un balvas. Atnākušos dančos un rotaļās iesaistīs Teikas muzikanti, kā arī būs iespēja piedalīties muzikālā piedzīvojumā, ko piedāvās mūziķu apvienība Jauno Jāņu orķestris Jura Kaukuļa vadībā.

Pulksten 11.20 tiks dots starts līdzsvara jeb DipDap riteņu sacensībām, kur aicina piedalīties pašus mazākos, kā arī pasākuma laikā ikviens aicināts piedalīties velo veiklības braucienā. Skatītājus priecēs triāla kluba "Karters" paraugdemonstrējumi.

Teikas apkaimes biedrība veicina zaļu dzīvesveidu, tādēļ svētku laikā darbosies arī informatīvā telts "Atrodi ķīmi - baiso ģīmi!", kur būs pieejama informācija par to, kādas bīstamas vielas mēs sanesam mājās ar nopirktajām lietām, un kā no tām tikt vaļā.

Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties Teikā tapušas uzkodas. Svētku noslēgumā būs iespēja gida pavadībā doties nelielā ekskursijā pa Teikas vēsturē nozīmīgām vietām.

Vairāk informācijas un svētku programma pieejama: facebook.com/Teikasapkaime

Pasākums tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros un ar Teikas apkaimes biedrības ziedotāju atbalstu.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl