Viņas atzīstas: septiņas apkaunojošas situācijas, kas piedzīvotas alkohola reibumā
Foto: Shutterstock

Katrā sievietē, lai arī cik ieturēta un pat kautrīga viņa nebūtu, sēž iekšā mazs velniņš, kurš reizēm mēdz izstrādāt jokus: tu pārnāc mājās svešā vīriešu kreklā, rīta agrumā pilnā balsī sāc dziedāt uz ielas vai pamosties svešā gultā, jo pāris pudeles vīna ir darījušas savu.

Iztiksim bez moralizēšanas un speciālistu komentāriem. Visas septiņas dāmas, kas atzīstas alkohola reibumā piedzīvotajā un sastrādātajā, ļoti labi apzinās grādīgās dziras postošo ietekmi, ne jau par to ir šis stāsts.

Ir skaidrs, ka mēs lielākoties mācāmies tikai no savām kļūdām, bet varbūt tomēr kādai šīs atzīšanās palīdzēs nenonākt līdzīgā situācijā un viņai otrā rītā nebūs jāslīgst sirdsapziņas pārmetumos par naktī sastrādāto.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl