10 minūšu attiecību stiprināšanas tehnika, ko vērts izmēģināt

10 minūšu attiecību stiprināšanas tehnika, ko vērts izmēģināt
Foto: Shutterstock

Būsim godīgi, dažkārt nerodam tik daudz laika, lai varētu piestrādāt pie savām attiecībām nedaudz īpašāk. Tomēr ir kāda tehnika, kura aizņems vien 10 minūtes, solot stiprināt saticību un mīlestību.

Socioloģijas profesore un attiecību eksperte Terija Orbuča, kura attiecību stiprināšanai veltījusi arī grāmatu, teic, ka jāizmēģina sekojošais: ik dienu jāvelta 10 minūtes netraucētai sarunai ar savu partneri, bet šajā laikā drīkst runāt par visu, izņemot bērniem, darbu, mājas darbiem un pienākumiem.

Eksperte uzskata, ka tas sniedz plašāku ieskatu partnera būtībā un padara viņu daudz tuvāku. Turklāt jauniegūtā informācija, iespējams, atklāj kādu personības šķautni, kas liek viņu no jauna iepazīt. "Cilvēki mainās. Cilvēki attīstās. Cilvēki aizmirst," teikusi Terija.

Runājot par jautājumiem, jo tie dažādāki, jo labāk. Lūk, daži piemēri, ko izvirzījusi "Business Insider" komanda.

  • Ar ko tev ir ciešākas attiecības – māti vai tēvu?
  • Neskatoties uz pases datiem, cik jauns sirdī tu jūties?
  • Nosauc trīs traģiskākās dziesmas!
  • Ko tu vēlētos, lai par tevi atceras pārējie?

Pavisam līdzīgu uzdevumu nolēma pildīt arī Zane Gauruča un Rūdolfs Milzarājs, kuri kopā ir trīs gadus. Pēc vairākiem amizantiem jautājumiem, kurus viņi arī iemūžināja, Rūdolfs lūdza Zanes roku. Viņu stāsts – šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl