Esmu sieviete, kas zina, ko grib: Ieva Brante par sava mīļotā bildināšanu

Pārsvarā esam pieņēmuši, ka tradicionāli vīrietis ir tas, kurš sper pirmo soli un bildina savu izredzēto, tomēr pilsoniski aktīvā juriste Ieva Brante pierāda, ka ne vienmēr vajag gaidīt otru un dažkārt nepieciešams rīkoties pašai. Sarunu šovā "Starp mums runājot" viņa dalās pieredzē par sava mīļotā bildināšanu.

Ieva teic, ka tad, kad viņa bildinājusi savu izredzēto, viņš zinājis, ka precēs "traku absolūto rudmati, kurai nekad nebūs miera".

Kā teic Ieva, bildinājums vīrietim būtiski neatšķiroties no populārākā veida, jo tas balstās uz tāda paša principa – "es gribu tevi un nāc pie manis". "Esmu sieviete, kas zina, ko grib. Viņa iet un ņem."
Ieva teic, ka nekādu romantiku šis bildinājums nezaudējot. "Ja tas ir tavs ēdiens, kāpēc tev ir jāčammājas?"

"Sievietei nav jākautrējas no tā, ja viņa zina, ko vēlas. Ja tu zini, ka tās kurpes tev der, tu ieej veikalā un viņas paņem."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl