Kopīgais maciņš jeb 50/50 sistēma. Kā ģimenes budžetu veido Juris Žagars

Jau iepriekš esam stāstījuši par dažādiem veidiem, kā plānot ģimenes budžetu, kas ir aktuāls jautājums daudziem. Turklāt, labi padomādami, cilvēki spēj atrast sev piemērotākos veidus, kā norēķināties par dzīves nepieciešamībām. Savā variācijā sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās arī aktieris Juris Žagars.

"Mums ir, tā saucamais, kopīgais maciņš, kurā mēs katrs ieliekam, teiksim 200, 300 eiro. Un tērējam no tā kopīgos izdevumus," stāsta Žagars. "Tad, kad tas maciņš ir tukšs, atkal iemet pa simtniekam. Tā ir kopējā kabata, no kuras tērē kopējos izdevumus."

Viņš skaidro, ka šī sistēma atbilstot 50/50 principam, ļoti labi noderot tad, ja abi partneri pelna vienādi. Turklāt šajā gadījumā nav arī bērni. Naudas dalīšana attiecas it visā – gan ikdienas rūpēs, gan, piemēram, dodoties ceļojumos. Ja kāds vēlēsies iegādāties kaut ko, kas interesē tikai vienam, piemēram vīrs motociklu vai sieva dizaina priekšmetu, tas tiks nopirkts par savu naudu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl