Ja darba apstākļi ir elastīgi: Līva Jaunozola iesaka veidu, kā koncentrēties darbam no mājām

Ir daļa cilvēku, kuriem darba apstākļi ir visai elastīgi, tādēļ strādāt no mājām – tas nav nekas neparasts. Bet vai visi spēj koncentrēties darba lietām, ja dīvāns tik mīksts un neviens uz pirkstiem neskatās? Savā koncentrēšanās noslēpumā sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās "Andeles Mandeles" saimniece Līva Jaunozola.

"Tad, kad es mājās strādāju, kas man dažreiz vakaros ir vajadzīgs, man vienmēr ir augstpapēžu kurpes. Tad es sajūtos kā ofisā, un es varu pastrādāt. Es nevaru pastrādāt mājas čībās, man nestrādā galva," tā Jaunozola, piebilstot, ka tas ir vienīgais veids, kā viņa var pastrādāt. Noteikti jāpiemin arī tas, ka augstpapēžu kurpes Jaunozola velk arī tad, ja izdomājusi pastrādāt divos naktī.

Vaicāta, ko tas maina, Jaunozola teic tā: "Man ir ofisa sajūta. Man ir sajūta, ka es esmu darbā. Es septiņus gadus esmu pavadījusi ofisā, kur vienmēr esi kostīmiņā, kurpītēs, un tajā brīdī tu jūties lietišķs. Es nevarētu pastrādāt mājas tērpā, sēžot mīkstā dīvānā."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl