Visbiežāk pieļautās kļūdas, no kurām vajadzētu izvairīties darba intervijā
Foto: Shutterstock

Kad saņemta satraucošā ziņa par to, ka jādodas uz darba interviju, pārņem divējādas emocijas – prieks par iespēju un satraukums par savām spējām. Lai sevi parādītu no labākās puses, noteikti vērts sagatavoties. Tomēr kam pievērst lielāko uzmanību? Konsultē "CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

"Tipiskākās kļūdas, kādēļ kandidāti "izgāžas" darba intervijas laikā ir, piemēram, nepareiza apģērba izvēle, sliktas atsauksmes par saviem iepriekšējiem darba devējiem, neieinteresētība, iedomīgums, nepietiekamas vai neprecīzas atbildes uz konkrētiem jautājumiem un jautājumu neuzdošana," skaidro Roziņa.

Roziņa stāsta, ka pirms darba intervijas kandidāts var jau iepriekš apdomāt savas atbildes uz klasiskajiem jautājumiem, piemēram, par motivāciju pieteikties, darba uzteikšanas iemesliem, savām stiprajām pusē. Taču jāatceras, ka intervija nedrīkst izskatīties samākslota ar nedabisku izturēšanos, iepriekš iestudētas runas lietošanu un atbildēm "no grāmatas".

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.