Anna Rozīte: attiecības jācenšas saglabāt nevis bērnu, bet sevis dēļ

Netrūkst pāru, kas labprāt šķirtos, bet paliek kopā tikai bērnu dēļ. Televīzijas raidījumu vadītāja Anna Rozīte ir pārliecināta, ka bērniem nevajadzētu būt iemeslam, kāpēc pāris paliek kopā. Attiecības vajag censties saglabāt sevis dēļ, jo no nesaskaņām un problēmām nav iespējams izbēgt, vienkārši pieliekot punktu.

"Es teiktu, ka ir tomēr jācenšas saglabāt attiecības – ne bērnu dēļ, bet vispār," raidījumā "Starp mums runājot" teic Rozīte. Viņa ir pārliecināta, ka otrā laimi atrast nav iespējams, un ar problēmām attiecībās saskaras visi pāri. Vienkārši jauns partneris nav risinājums.

"Tas tā liekas, ka šis mani nenovērtē, nemīl, kā man vajag, vai tur vēl nez kas… Nu, acīmredzot, kaut kādu iemeslu dēļ šī pieredze ir vajadzīga, un arī nākamajās attiecībās būs kaut kas līdzīgs. Būs tas pats, tikai citā papīrītī. Un tāpēc es teiktu, ka pēc iespējas ir jācenšas saglabāt," stāsta Rozīte, piebilstot, ka, protams, ir arī situācijas, kur katram labāk ir doties savā virzienā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl