Astoņas pazīmes, kas viņam atklāj – gultā esi nekam nederīga
Foto: Shutterstock

Nebūs melots apgalvojot, ka seksuālas dabas problēmas pāra starpā rodas tad, kad tas, ko abi sagaida, ir klajā pretrunā ar to, ko viņi viens otram spēj dot. Speciālisti mīlas dzīves sarežģījumos lielākoties vaino visai banālus iemeslus – frigiditāti, impotenci vai pieredzes trūkumu. Kaut gan bieži vien slikta seksa iemesls nav seksuālā nesaderība, bet gan sievietes neapzināti pieļautās kļūdas un ieradumi, kas atgrūž vīrieti, visai ātri liekot saprast, ka gultā viņa ir nekam nederīga.

Nevajag pārsteidzīgi vainot figūras nepilnības vai nepievilcīgu ārieni, jo patiesā sievietes seksualitāte un temperaments slēpjas viņas domās un fantāzijās, balsī, stājā un izturēšanās manierē – gan sabiedrībā, gan vienatnē.

Lai viestu skaidrību šai jautājumā, uzzināsim, kādas tad ir interneta vietnes "Hochu" speciālistu apkopotās astoņas rupjās un vīriešus atbaidošās kļūdas, ko sievietes visbiežāk pieļauj ikdienā un seksā, bieži vien pašas to pat nenojaušot. Iespējams, kādu padomu aiz auss var aizlikt arī vīrieši!

Guļamistaba, kas līdzinās birojam

Sākotnēji var šķist, ka netālu no gultas novietots dators vai kaudze ar darbam nepieciešamām dokumentu mapēm tavus atpūtas brīžus it nemaz netraucē, bet patiesībā šādu atribūtu klātesamība guļamistabā vīrietim liek nojaust, ka tu savas darba problēmas un citas ikdienas raizes grasies ņemt līdzi arī gultā, mīlas prieku baudīšanas laikā domājot nevis par sava mīļotā pieskārieniem, bet gan par mūžam nepadarāmajiem darba pienākumiem.

Ņem vērā, ka guļamistaba ir paredzēta atpūtai, gulēšanai un seksam, tādēļ jebkādu darbam piederīgu lietu atrašanās klātbūtne šajā mīlas svētnīcā ne vien neiederas, bet arī mazina intīmo gaisotni, jo nepavisam nerosina partneri uz domām par kaislīgu nakti. Tādēļ pacenties darba piederumiem atrast savā mājoklī kādu citu vietu vai vismaz iekārto guļamistabu tā, lai darba zona būtu strikti nodalīta no pārējās telpas.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl