Realitātes trieciendeva: vīriešu aizbildinājumu patiesā nozīme
Foto: Levi Guzman / cc

Ne vienmēr mīlas frontē iet, kā smērēts, un dažreiz jūtas nav abpusējas. Skaidrs, ka kurvītis nav nekas patīkams, tomēr, ja esi akli iemīlējusies, dažkārt vajag nelielu realitātes trieciendevu, lai naivi negaidītu uz brīnumu un ausis netiktu pielietas ar saldiem vārdiem. Lai arī visas situācijas nav vienādas, šoreiz, iedvesmojoties no "Gurl" attiecību ekspertiem, esam izvirzījuši populārākās kungu izteiktās frāzes, ar ko viņi aizbildinās gadījumā, ja neesi viņam līdz galam iepatikusies un attiecības ar tevi viņš veidot nevēlas.

Bet pirms populāro frāžu atšifrēšanas piedāvājam kā kungiem, tā arī dāmām nobalsot par dzirdētāko un, iespējams, pašu izmantotāku frāzi, lai liktu otram manīt, ka nākotne abu starpā nav iespējama.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl