Samanta Tīna: starp vīrieti un sievieti nevar būt draudzīgas attiecības

Vai iespējama draudzība arī tad, kad esi izšķīrusies? Savās pārdomās un pieredzē sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās dziedātāja Samanta Tīna.

"Es varu teikt, ka esmu ļoti greizsirdīga. Es esmu pārspīlēti varbūt šad tad greizsirdīga. Man šķiet – kas ir mans, tas ir mans. Ja nav man, tad nebūs nevienam. Tas ir ļoti egoistiski, es atzīstu. Bet mūžu dzīvo, mūžu mācies. Es pie tā strādāju."

Viņa atzīst, ka pēc tam, kad viņa ir izšķīrusies, ir grūti ieraudzīt, ka konkrētais cilvēks ir kopā ar kādu citu.

"Man ir bijis grūti saglabāt šīs, teiksim, draudzīgās attiecības, jo arī es uzskatu, ka īsti līdz galam starp vīrieti un sievieti nevar būt draudzīgas attiecības. Lai piedod man visi, kas tā nedomā, un kuriem ir pieredze tajā, ka tā tas var būt, es vienalga tam neticu."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl