Sekss pirmajā randiņā. Amizanti, pamācoši un vilšanās pilni pieredzes stāsti
Foto: Shutterstock

Uzsākt satikšanos ar vīrieti ir kā saņemt dāvanu. Kāpēc? Jo tu nekad nezini, kas tur ir "iekšā". Jāatklāj ir daudz un dažādi fakti – personība, fiziskā saderība. Skaidrs, ka jo īpaši pirmais randiņš var būt stresa pilns, tomēr daži nule satiktie cilvēki par to daudz neraizējas un metas iekšā guļamistabā. Kā šādās situācijās rīkoties? Nogaidīt vai ļauties mirklim? Savos dažādajos stāstos par seksu pirmajā randiņā dalās dāmas, kuru vārdus šoreiz esam mainījuši.

Absolūtā nesaderība

Ella šoreiz netur mēli aiz zobiem un ir gatava sarkaniem vaigiem pastāstīt par to seno un liktenīgo vakaru.

"Ar Ritvaru aizgājām uz koncertu, iedzērām pāris dzērienus un sarunas bija tik foršas, ka turpinājām vakaru, ejot iekšā pilnīgi visos krogos, kas pagadījās – kaut vai tikai apskatīties un pasmieties par trako iekārtojumu. Pienāca seši no rīta, bijām pārsmējušies, mums izcili sakrita joki, bija kopīgas paziņas – likās, ka viņš ir īstais "match". Tikām arī pie pabučošanās – izcili! Viss patika. Skaidra lieta, ka jādodas pie viņa. Viss liecināja par to, ka turpinās saskanēt. Un tur – nekā," piedzīvoto vilšanās mirkli atminas Ella.

"Viss bija ļoti slikti. Pirmkārt, man nepatika viņa dabīgais ķermeņa aromāts, otrkārt, viņš gulēja kā baļķis un arī bučošanās man vairs nepatika. Žēl, žēl, žēl. Bija tik slikti, ka otrreiz vairs uz guļamistabas pusi nedevāmies. Bet palikām ļoti labi paziņas un dažreiz aizejam kopā uz kādu pasākumu, bet tiešām tikai draudzīgā līmenī."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl