Vai esmu īstajās attiecībās? Četri jautājumi partnerim, lai par to pārliecinātos

Vai esmu īstajās attiecībās? Četri jautājumi partnerim, lai par to pārliecinātos
Foto: Nathan McBride / cc

Veidot nopietnas attiecības – tas ir liels un nozīmīgs solis. Tāpēc nereti pirms tā speršanas ir jābūt pilnīgai pārliecībai par tā drošumu. Kā zināt, ka esi īstajās un pareizajās attiecībās? Lūk, "Elite Daily" ekspertu izvirzīti jautājumi, ko vērts uzdot partnerim, lai pārliecinātos par jūsu mīlestības patiesumu.

Kā tu redzi savu nākotni? Viens no veidiem, kā zināt, vai esi pareizajās un īstajās attiecībās, noteikti ir tava partnera nākotnes vīzija. Pavaicājot šo jautājumu, tu sapratīsi, vai tu ietilpsti viņa dzīvē arī turpmāk, kas, protams, kaut ko liecina par jūsu attiecību patiesumu. Turklāt, ja jūsu nākotnes plāni saskan, tas nozīmē, ka esat uz viena viļņa un par dzīves detaļām jums nebūs jāķildojas.

Kāpēc tu mani mīli? Šim jautājumam nav jāizskan, lai sadzirdētu lērumu komplimentu. Tas ir jāuzdod, lai iegūtu skaidru bildi par to, kāpēc tavs partneris tevī ir ieskatījies. Vai viņš uzteic tikai virspusējas lietas, piemēram, skaistumu? Vai arī tas ir kaut kas nedaudz dziļāks? Būtiski, lai viņš tevi mīl pareizo iemeslu dēļ!

Vai tu esi laimīgs šajās attiecībās? Ikviens kopā būšanas laikā piedzīvo patīkamus mirkļus, bet ir arī pārbaudījumi. Šim jautājumam nav jāatspoguļo dienas noskaņojumu, bet gan laimi ilgtermiņā. Vai viņš tiešām ir laimīgs jūsu attiecības? Ja nē – varbūt kaut kas ir jāmaina? Gadījumā, ja partneris vēlas kaut ko mainīt, jāsaprot, cik reālistisks ir viņa lūgums – iespējams, viņa prasības ir pārāk augstas un jums kopā vienkārši ir grūti.

Kāds ir šo attiecību liktenis? Nevar noliegt, ka šis ir visai viltīgs jautājums, kas var samulsināt. Tomēr, ja arī partneris redz, ka šīs attiecības ir noturīgas un ir gatavs visiem attiecību etapiem, jums abiem nav par ko uztraukties.

Ja mīļotā atbildes līdz galam nepalīdzēja saprast jūsu attiecību nopietnību, iespējams, noderēs šīs pazīmes, ka esi atradusi savu izredzēto, bet noteikti vērts ielūkoties arī šeit, kur atradīsi dažādas pazīmes, ka partneris šīs attiecības uztver nopietni.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl