Vīrieša un sievietes baudas karte: galvenās erogēnās zonas
Foto: Shutterstock

Lai arī nekas nav viennozīmīgs un katrs cilvēks sajūt pieskārienus citādi, ir konkrētas vadlīnijas jeb tā sauktās erogēnās zonas, kurām pieskaroties, vairums gadījumu ļaudis izjūt baudpilnas sajūtas un uzbudinājumu. Šoreiz, iedvesmojoties no "Womenshealthmag", izvirzījām kā sievietes, tā arī vīrieša jutīgākās vietas, lai meklējumi guļamistabā būtu rezultatīvāki un nākamreiz baudas karte nebūtu jāpielieto.

Izklāstot erogēnās zonas, balstījāmies arī uz Amerikā populārā medicīnas žurnāla "Cortex" pirms pāris gadiem veikto pētījumu, kurā piedalījās 793 vīrieši un sievietes, novērtējot izplatītākos erogēno zonu punktus skalā no 1 līdz 10, kas liecina par baudas līmeni, ko sagādā to kairināšana.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl