Raimonds Ozols aicina uz koncertprogrammu 'Nākamais solis' ar grupas 'Zodiac' piedalīšanos

Raimonds Ozols aicina uz koncertprogrammu 'Nākamais solis' ar grupas 'Zodiac' piedalīšanos
Foto: Publicitātes attēli

Lieliskais mūziķis – Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars – Raimonds Ozols sadarbībā ar Jāņa Lūsēna leģendāro grupu Zodiac ir izveidojis jaunu koncertprogrammu “NĀKAMAIS SOLIS”, kas ir jauns radošs izaicinājums pašiem māksliniekiem un solās būt īsti mūzikas svētki klausītājiem. Koncertprogramma šoruden skanēs 6. oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 3. novembrī Jelgavas kultūras namā un 11. novembrī Lielajā Ģildē, Rīgā.


Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas. Pirmajā daļā skanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī roka un džeza hīti īpašā kamerversijā. Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi radoša savienība - Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas Zodiac sastāvā.

2016. gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā "Kā man tevi sasildīt". Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar Zodiac analogo sintezatoru skaņu iespējām.

Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos Zodiac hitus un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme. Līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām.

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde.

Nelielu ieskatu koncertprogrammmā video intervijā sniedz Raimonds Ozols:

Koncertu sākums pl. 19:00.

Koncertu atbalsta Rīgas Brīvosta un Live Riga.

Biļetes var iegādāties: Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Koncerta organizators: SIA BRIG


Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.