Universālveikalā 'Elkor Plaza' atklāta fotoizstāde 'Īpašo bērnu sapņi'

Universālveikalā 'Elkor Plaza' atklāta fotoizstāde 'Īpašo bērnu sapņi'
Foto: Elkor

No. 2.septembra līdz 30.septembrim universālveikala "Elkor Plaza" pirmajā stāvā ir aplūkojama Olgas Ivanovas fotoizstāde "Īpašo bērnu sapņi". Tā veltīta bērniem ar īpašām vajadzībām, kuri cieš no dažādām ģenētiskām slimībām.

Izstāde atklāj bērnu cerības būt tādiem pašiem kā visi, dzīvot mūsu sabiedrībā pilnvērtīgu dzīvi un būt noderīgiem citiem. Sadarbībā ar labdarības fondu "Svētās Sofijas bērnu hospis" fotoprojektā piedalījās 12 īpašie bērni, kas arī spēj sapņot, baudīt dzīvi un veidot nākotnes plānus. Izstādē ir dota iespēja ikvienam ziedot līdzekļus šo bērnu ārstēšanai. Projekta noslēgumā visi saziedotie līdzekļi tiks nodoti sabiedrības fondam "Svētās Sofijas bērnu hospis".

Kopā mēs varam sniegt vairāk!

Piedāvājam fotoieskatu izstādes atklāšanā 2. septembrī.

"Svētās Sofijas bērnu hospis" ir sabiedrisks labdarības fonds, kurš nodarbojas ar palīdzības sniegšanu ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām. Lielākā daļa bērnu ir ar autiskā spektra traucējumiem, bērnu cerebrālo trieku vai jebkāda cita veida traucējumiem attīstībā. Fondā pēc dažādas palīdzības, ar katru gadu vēršas arvien vairāk ģimeņu. Dažām ir svarīgi apmeklēt nodarbības "Svētās Sofijas bērnu hospis" centrā par brīvu, citiem nepieciešamas paliatīvās aprūpes vizītes Latvijas vistālākajos punktos, bet daudzām ģimenēm ir vienkārši svarīgi kopā būšanas pasākumi gan svētkos, gan arī dievkalpojumos.

Vairāk par fonda darbību: www.deti-hospis.com

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.