Vingrošanas nodarbības grūtniecēm – bez maksas

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm – bez maksas
Foto: Publicitātes foto

SIA "Rīgas veselības centrs" Rīgas domes Labklājības departamenta projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros piedāvā pakalpojumu*, kas bez maksas nodrošina grūtniecēm fizioterapeitu vadītu nodarbību ciklu zālē un baseinā (1 cikls – 12 grupu nodarbības 60 minūšu garumā, grupā ne vairāk kā 10 grūtnieces), kurā iekļautās aktivitātes:

  • ir individuāli piemērotas intensitātes un sarežģītības ziņā;
  • palīdz uzturēt optimālu svaru;
  • nodrošina relaksāciju un muskuļu atbrīvošanu;
  • sekmē pareizas elpošanas tehnikas apguvi;
  • sagatavo sievietes ķermeni izmaiņām grūtniecības laikā un dzemdībām.

"Vingrošanas nodarbības baseinā" notiek "Rīgas veselības centra" filiālē "Ķengarags", sākot ar 2017. gada septembri.

"Vingrošanas nodarbības zālē" notiek, sākot ar 2017. gada septembri "Rīgas veselības centra" filiālēs "Ziepniekkalns", "Ķengarags", "Iļģuciems", "Bolderāja" un "Imanta".

Viena grūtniece var apmeklēt nodarbības kā baseinā, tā zālē, taču ne vairāk kā 12 kopskaitā. Lai saņemtu pakalpojumu, nepieciešama ginekologa izziņa ar atļauju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ūdenī un/vai sporta zālē, un mātes pase, kas apliecina grūtniecību.

Pieteikšanās un detalizēta informācija:

e-pasts: esivesels@rigasveseliba.lv

mob. tel.: 29502008

Pakalpojums tiks sniegts līdz 2018. gada 30. novembrim. Papildu ziņas par nodarbību laikiem un grupu komplektāciju: www.rigasveseliba.lv , sadaļa "Programmas".

Informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv


Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.