Atrast laiku visam: stāsti par māmiņām, kuras iedvesmo

Atrast laiku visam: stāsti par māmiņām, kuras iedvesmo
Foto: Grabis Photography/Anna Turanova/Ilze Ose

Neviens nav teicis, ka būt mammai ir viegli. Tā ir loma, kas, neraugoties uz atvases vecumu, nemainās. Tomēr sievietes šajā dzīves posmā iedvesmo ar savu aktivitāti un spēku, neraugoties uz to, vai top kādi blakus projekti.

Lai arī bērna kopšanas atvaļinājumā darba netrūkst, lolojot savu mazuli, nereti tas ir laiks, kad ir iespēja apdomāties un pasapņot arī par dzīvi, kad bērns būs jau paaudzies. Gadās, ka šajā laikā dzīves mērķi izkristalizējas un rodas lieliskas idejas sevis pilnveidošanā, radikāli mainot savu dzīvi. Taču ir arī tādas sievietes, kuras atgriežas savos iepriekšējos darbos ar jaunu cīņas sparu, un iedvesmo ar savu spēju pildīt vairākas lomas. Vai arī, lai arī cik grūti tas nebūtu, spēj atrast laiku sev un saviem hobijiem.

Šoreiz "Viņa" komanda piedāvā izlasi, kurā iespējams iepazīties ar dažādām mammām, kas iedvesmo!

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl