Dagnija Brūvere: cilvēki vēlas būt tievi, nevis veseli
Foto: Privātā arhīva foto

Dagnija Brūvere Latvijā ir pazīstama gan kā grima māksliniece un stila konsultante, gan kā veselīga dzīvesveida veicinātāja, kas aizsāka emocionālās un fiziskās attīrīšanās kustību "Sulu kūres". Tagad Dagnija vada restorānu "Tiirs", dejo un turpina sevi izzināt. Viņa ir pārliecināta, ka būt veselam nozīmē rūpēties par savu ķermeni un garu 24 stundas diennaktī.

Dagnija nodarbojas ar dažādu veselības programmu izstrādi un realizēšanu, gan piegādājot sava restorāna klientiem veselīgu ēdienu visai dienai, gan organizējot "Sulu kūres" un citas aktivitātes. "Tas, ko mēs tur darām, ir, nevis par katru cenu notievēt, kas, bez šaubām sievietei un ne tikai ir ļoti būtiski. Sulu kūres ir par to, lai harmonizētu sevi, lai iegūtu labu labsajūtu, ilgtspēju un harmoniju ilgtermiņā," stāsta Dagnija, piebilstot, ka veselība ir jautājums, par ko cilvēki reti aizdomājas jaunībā.

Viņa ir pārliecināta, ka jauniešiem 20-30 gadu vecumā daudz būtiskāk ir pieaugt, veidot karjeru, dibināt ģimeni, iekārtot mājas un iegādāties auto, bet vēlāk cilvēks sāk tiekties pēc laimes, veselības un harmonijas, un viņa cenšas palīdzēt to sasniegt. "Ne visi pusmūža cilvēki ir laimīgi, arī veci cilvēki ne, būsim godīgi," saka Dagnija, piebilstot, ka cilvēks, kam ir veselības problēmas, fiziski nevar justies labi.

Varbūt neviens nekad neredzēs, kā es dejoju, un tam nav nozīmes, bet es aizeju tur un es "ķeru kaifu". Dagnija Brūvere par dejošanu

Dagnija atklāj, ka pievērsusies veselīgam dzīvesveidam, jo nejutās labi savā ķermenī, bieži bija nogurusi. "Man nepatika arī būt resnai," viņa piebilst, paskaidrojot, ka mēģinājumi uzlabot pašsajūtu noveda pie pieņemšanās svarā. Tad viņa nolēma atteikties no gaļas lietošanas uzturā, kas palīdzēja atgūt enerģiju un uzturēt sevi formā.

Pēc tam pagrieziens karjerā šķita loģisks, jo iepriekšējā nodarbe sāka šķist garlaicīga. "Es sapratu, ka man neinteresē, kas ir cilvēkam mugurā, un tad jautājums ir – kāda es esmu stiliste, kāda es esmu padomdevēja? Nu kas es par stilisti? Kam tas ir vajadzīgs? Mani interesē saruna, mani interesē nu teiksim tēmas, ko apspriedīsim. Tur ir. Tur ir kaut kas foršs tajā visā." Tā Dagnija sāka meklēt jaunus veidus, kā sevi realizēt. Pirmais solis bija "Sulu kūres" organizēšana, kam sekoja mācīšanās un sevis pilnveidošana.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl