Evita Bundule: kā piepildīt senu sapni un realizēt sevi, darinot īpašas rotas
Foto: Privātais arhīvs

Evita Bundule ir ieguvusi pārtikas tehnologa izglītību, maģistra grādu pedagoģijā, kā arī mācījusies grāmatvedību. Lai arī viņas darbs ir saistīts ar pēdējo iegūto izglītību, sirdslieta, relaksācija un hobijs ir rotu darināšana. Jau vairākus gadus viņa rotas darina ne tikai sev un draudzenēm, bet arī pārdod.

Dzimusi Ērgļos, tur uzaugusi, iepazinusies ar savu tagadējo vīru, pirmo izglītību viņa ieguva Jelgavā. Studēt mājturību, kas viņu interesēja visvairāk, Evita nobijās, jo bija pārliecināta, ka nevarēs izturēt konkursu. Tamborēšana, adīšana un citi rokdarbi viņai vienmēr ir patikuši, bet tikai pēc daudziem gadiem viņa ir šo nodarbi padarījusi par ienākumu avotu. Tomēr arī ceļš līdz tam, kas Evita ir pašlaik, ir bijis gana interesants, īpaši izceļot studiju gadus, kad ar savu tagadējo vīru viņa devās peļņā uz Vāciju ar mērķi uzsākt kopīgu dzīvi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl