Jēgpilna reklāma un cīņa par līdztiesību. Apņēmīgās Zanes Feifas stāsts
Foto: Toms Nords

Zane Feifa ir reklāmas speciāliste un viena no aģentūras "VUCA" dibinātājām. Darboties reklāmas jomā jau sen bija viņas mērķis, uz ko viņa neatlaidīgi tiecās. Tomēr ar reklāmu viņai ir par maz, Zanei ir svarīgi, lai katrs projekts ir jēgpilns un zem katra zīmola ir stāsts. "Nevis brutāli tirgot, bet saprast, par ko tad tas zīmols iestājas," viņa norāda.

Ar Zani tikāmies aģentūras telpās trešdienas pēcpusdienā. Saruna ieilga, jo runājamā patiešām bija daudz, bet to, kā pagāja laiks, pat nepamanīju. Iespējams, mēs būtu pļāpājušas vēl ilgi, bet Zanes kolēģi sāka viņu aicināt uz sapulci. Viņa ir cilvēks, kas vēlas darīt to, kas patīk un viņai ir svarīgi, lai katra diena ir jaudīga. Viņasprāt, reklāma nav tikai līdzeklis pārdošanai, tas ir rīks mērķu sasniegšanai, palīdzības sniegšanai, kā arī izpratnes veidošanai.

Zane sevi sauc par atkarīgu no adrenalīna, un, jautāta par hobijiem, viņa atbild: "Sporta mašīnas un slēpes patīk, un ūdenssports patīk." Zanei patīk vadīt auto, svarīgs ir interjers, dizains un vide viņai apkārt. "Kino ir vēl viena mana tāda mīlestība, īpaši dokumentālais kino un Eiropas kino."

Ikdienā viņai ir svarīgi, lai katrs projekts būtu jēgpilns un katrai reklāmai būtu pievienotā vērtība. Zane ar prieku iesaistās dažādu labdarības un sociāli nozīmīgu projektu realizēšanā, lai arī tie nozīmē izdevumus, nevis ienākumus. Viņa iestājas par dzimumu līdztiesību, vienādām iespējām un neslēpj, ka ir attiecībās ar sievieti.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl