Muskuļi neaug pa stundām. Loretas 30 dienu detoksikācija pārvērtusies dzīves aicinājumā
Foto: Privātais arhīvs

Veģetāriete, kura mīl fitnesu, – tā varētu raksturot 22 gadus veco Loretu Paškeviču, kura pirms četriem gadiem kopā ar mīļoto pārcēlusies uz Nīderlandi. Par savu aizraujošo ceļu līdz jaunajām mājām, ikdienu un sievieti sporta zālē stāsta pati fitnesa mīļotāja.

Dullais ceļš līdz Nīderlandei

Loretas ceļš uz Nīderlandi bijis visai interesants. "Pirmo reizi stopēju kopā ar savu draugu, kuru pazinu vien nepilnus divus mēnešus. Draugs teica, ka dosies darba meklējumos uz Nīderlandi un man jāatvadās no viņa Bauskā. Kopā stopējām mašīnu uz Bausku, un pēc neilga laika apstājās šoferis, kas devās pa taisno uz Lietuvu," atminas Loreta. Tomēr, kad pāris tuvojies Bauskai, Loreta teikusi šoferītim, lai dodas tālāk un Bauskā mašīnu nepietur. "Draugs, protams, bija sašutis, un situācija bija diezgan saspringta, jo viņš nebija neko tādu gaidījis. Taču es tik neatlaidīgi teicu, ka gribu doties ar viņu kopā, ka beigās viņš apsolīja, ka ņems mani līdzi, un tā nu mūsu ceļojums sākās," stāsta sieviete, piebilstot, ka tā bijusi viena no viņas trakākajām un spontānākajām idejām.

Taču, neskatoties uz to, viņai esot bijusi sajūta, ka tā ir vienkārši jādara. "Tas bija viens no visneparastākajiem piedzīvojumiem manā mūžā. Ceļš bija pārbaudījumiem pilns, un tā laikā mēs neprātīgi iemīlējāmies viens otrā."

Pēc mēneša pāris atgriezies Latvijā, prātojot, ko iesākt tālāk. Abi izskatījuši kā darba piedāvājumus savā zemītē, tā Nīderlandē, bet neviena no iespējām nav līdz galam uzrunājusi. Pēc trīs mēnešiem Loreta saņēmusi darba piedāvājumu – strādāt Nīderlandē kādā firmā par sekretāri. "Man kā 18 gadus vecai meitenei šis piedāvājums likās izcils. Un firma piedāvāja darbu arī manam draugam. Tad nu kopš tā brīža dzīvojam Nīderlandē, nu jau četrus gadus. Tas, protams, nav mans sapņu darbs, bet, lai īstenotu savus sapņus, nepieciešami ienākumi," stāsta Loreta, pačukstot, ka šobrīd aktīvi strādā arī pie sava zīmola izveides.

Dzīvodama Nīderlandē, Loreta iemīlēja fitnesu un pievērsās dzīvesveidam, bez kura šobrīd savu dzīvi iedomāties viņa nespētu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl