Supermodele un bankas darbiniece maina savas dzīves, lai veidotu kopīgu biznesu
Foto: Privātā arhīva foto

Krista Birmane kopš 18 gadu vecuma ir strādājusi banku sektorā, bet Beāte Stivriņa ir pasaulslavena topmodele, kas jomā darbojas no 15 gadu vecuma. Viņas iepazinās pavisam nesen un neilgi pēc tam uzsāka kopīgu biznesu – modes un dizaina konceptveikala vadīšanu. Abām sievietēm tas ir izaicinājums, kas saistās ar būtiskām izmaiņām karjerā un sapņu piepildīšanu.

Dāmas kopīgi vada konceptveikalu "Bold", kas kopš pērnā gada decembra ir atvērts Rīgā un no 9. jūnija līdz vasaras sezonas beigām darbosies arī Jūrmalā. Projekta ideja radās Kristai un viņas vīram, kas jau pērnā gada vasaras sezonā bija atvēruši dizaina kafejnīcu Jūrmalā.

Krista kopīgajā projektā atbild par finansēm, bet Beātes pienākumos ietilpst darbs ar dizaineriem. Kopā ar viņām projektā darbojas arī Bruno Birmanis. Abas dāmas norāda, ka visu dara kopā: lemj, plāno, iekārto telpas un apkalpo klientus. Par pārmaiņām savā dzīvē priecājas gan Krista, kas atļāvās riskēt, lai piepildītu sapni, gan Beāte, kas jūtas sevi realizējusi modeles darbā un vēlas sevi pilnveidot, ļaujoties jaunam izaicinājumam.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl