Patīk – būtu maigi teikts: 'zaļās' bioloģes Ilutas izteiksmīgās pārvērtības
Foto: DELFI

Satiekot Ilutu Dauškani, no viņas staro neaprakstāms prieks. Iluta ir ceturtā no četrām "Viņa", "ToBook" un "Domina Shopping" pārvērtību projekta "Uzziedi pavasarī" dalībniecēm. Kā teic pati, vēlas būt skaista mamma savai mazajai, augošajai princesei, un ļausies visiem profesionāļu ieteikumiem – tāpēc jau esot šeit. Ilutas varenās pārvērtības skaties turpinājumā!

Iluta par iespēju pieteikties pārvērtību projektam izdzirdēja radio. Viņa uzreiz nodomājusi, ka beidzot būtu vērts pieteikties ilgi kārotajam laikam sev. Nevarējusi saņemties, Ilutai palīdzējušas viņas draudzenes – gan ar iedrošināšanu, gan pieteikuma uzrakstīšanu.

Lai gan Iluta visu laiku vēlējās, lai viņa tiktu izraudzīta par vienu no laimīgajām, izdzirdot, ka bijušas tik daudz pieteikuma anketas, viņa līdz pēdējām brīdim neticēja, ka varētu būt laimīgo sieviešu vidū.
Ikdienā Iluta jau vairāk kā desmit gadus strādā par lektori Bioloģijas fakultātē, bet pēc darba universitātē viņa ir mamma divgadīgai meitiņai. Kā pati atzīst, vēlas būt skaista mamma meitai, kurai jau tagad ļoti griboties pucēties. Tā kā ikdienā Iluta vairāk ir tādā kā skrējienā, tad laika sev tik daudz neatliekot, taču vēlas to mainīt un atdzīvināt iesnaudušos sievišķību.

Pārvērtību dienā Iluta ierodas ar savu atbalsta komandu – draudzeni Lindu, kura arī gatava iedrošināt Ilutu un padarīt šo dienu īpašāku. Lai pārvērtības varētu sākties, jāizvēlas skaistumkopšanas salons, tādēļ vispirms visi vēlamie pakalpojumi tika rezervēti, izmantojot ērto platformu ToBook.lv. Visas dienas garumā Ilutu pavadīja, iedrošināja un konsultēja stiliste Lolita Graudiņa, kurai ir liela pieredze ar šāda tipa pārvērtībām – Lolita palīdzējusi uzplaukt daudzām sievietēm.

Pārvērtības "Uzziedi pavasarī!" rīko:

Viņa.lv – tas ir saturiski bagāts un daudzpusīgs interneta žurnāls mūsdienīgai sievietei. Modes un skaistumkopšanas aktualitātes, ekspertu ieteikumi veselībai un karjeras attīstībai, sarunas zem četrām acīm un partnerattiecību nianses.

Tobook.lv ir Latvijā pirmā skaistumkopšanas pakalpojumu rezervēšanas platforma, kas sniedz iespēju veikt skaistumkopšanas pakalpojumu rezervāciju jebkurā laikā un vietā, izmantojot jebkuru ierīci, kurai pieejams interneta savienojums.

Tirdzniecības centrs Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Tajā atrodas vairāk nekā 160 modes preču veikalu, kafejnīcas un restorāni, skaistumkopšanas centrs, kā arī dažādi citi pakalpojumi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl